تداوم کاهش خاموشی برق در استان بوشهربه گزارش ایرنا، امرالله پاراد روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: متناسب با اهداف راهبردی میزان انرژی توزیع نشده (میزان خاموشی برق مشترکان) این شرکت در استان بوشهر همچنان روند کاهشی دارد.
وی اضافه کرد: از آغاز سال جاری تاکنون این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته همچنان روند کاهشی خود را حفظ کرده و از 59 صدم درصد به 51 صدم درصد کاهش پیدا کرده، این در حالی است که این نرخ برای میانگین کشور یک درصد گزارش شده است و استان بوشهر با این شرایط نسبت به میانگین کشوری در شرایط مناسب تری قرار دارد.
وی یادآور شد: کاهش نرخ انرژی توزیع نشده به معنی افزایش پایداری شبکه و کاهش خاموشی برق مشترکان است که در سایه تلاش های شبانه روزی کارکنان حوزه های مختلف شکل گرفته است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: از جمله اقدامات صورت گرفته که منجر به تحقق این مهم شده می توان به شست و شوی خطوط فشار متوسط تاسیسات توزیع با روش خط گرم(با استفاده از آب مقطر)، انجام تعمیرات، توسعه، اصلاح و بهینه سازی تاسیسات توزیع به روش خط گرم و انجام تعمیرات پیشگیرانه و بموقع اشاره کرد.
وی ادامه داد: تجهیز خودروهای اتفافات وعملیات، توسعه ناوگان نقلیه موتوری سبک و سنگین از دیگر عواملی است که در روند کاهشی نرخ انرژی توزیع نشده این شرکت ایفای نقش کرده است.
پاراد گفت: در پاره ای از موارد خاموشی هایی به منظور انجام تعمیرات و عملیات نگهداری شبکه درساعت های اولیه صبح صورت گرفته است که این خاموشی دربازه زمانی محدود وکنترل شده است.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید