برقراری پرواز کیش – زاهدان – کیشحمیدرضا پارسا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با برقراری این پرواز سهولت سفر به جزیره زیبای کیش از فرودگاه بین المللی زاهدان برای مسافران و گردشگران فراهم شد.
وی افزود: این پرواز در روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته در ساعت 7:30 صبح از کیش انجام و ساعت 9 صبح وارد فرودگاه بین المللی زاهدان می شود و ساعت 10 زاهدان را به مقصد جزیره کیش ترک خواهد کرد.
مسئول روابط عمومی فرودگاههای سیستان و بلوچستان گفت: شرکت هواپیمایی کیش ایر مسئولیت انجام این پرواز را برعهده دارد.
پارسا اظهار داشت: نخستین مرحله پرواز مسیر کیش – زاهدان – کیش روز سه شنبه /24 مرداد/ انجام خواهد شد.
وی تاکید کرد: مسافران خواستار تردد در این مسیر برای کسب اطلاعات بیشتر به آژانس های مسافرتی و جهانگردی سطح شهر مراجعه کنند.
مسئول روابط عمومی فرودگاههای سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بیش از 150 پرواز هر هفته از فرودگاههای زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار انجام می شود.
وی افزود: بیش از 100 پرواز بین المللی در شبانه روز از آسمان زاهدان گذر می کنند که بیشتر این پروازها از اروپا به سمت آسیای جنوب شرقی است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با 19 شهرستان زاهدان، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، میرجاوه، قصرقند، فنوج، مهرستان، سیب و سوران، دلگان، سرباز، کنارک و چابهار و 2 میلیون و 775 هزار و 14 نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود که با کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است.
3042**6081 خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: حیدر سرایانیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید