استاندار فارس: دستگاه های اجرایی از تصمیم گیری های جزیره ای اجتناب کنندبه گزارش ایرنا اسماعیل تبادار، سه شنبه در دیدار هیات رئیسه اتاق بازرگانی شیراز افزود: بخش خصوصی به سبب فعالیت مستقیم در حوزه تولید، اهمیت موضوع را بیشتر درک کرده و زمانی که اهتمام ویژه برای حمایت از رونق اقتصادی، تولید و اشتغال در دستگاه های اجرایی وجود داشته باشد، امیدواری و پشتکار در بخش خصوصی نیز بیشتر خواهد شد.
وی، ضمن تاکید بر لزوم توسعه صادرات، بیان داشت: محصولات صادراتی باید از کیفیت بالا برخوردار باشد و در صادرات، منافع ملی نیز مد نظر قرار گیرد.
استاندار فارس بیان کرد: صادر کنندگان ما در حقیقت سفیران اقتصادی جمهوری اسلامی در خارج از کشور به شمار می آیند.
تبادار افزود: در سایه کوشش جدی اتاق بازرگانی و همکاری دستگاه های اجرایی، رونق اقتصادی شکل می گیرد و مسیر توسعه استان نیز هموارتر می شود.
او گفت: اعضای اتاق بازرگانی مشاوران امینی برای مدیریت ارشد استان خواهند بود و از دیدگاه مشورتی آنها برای توسعه استان استفاده خواهیم کرد.
استاندار فارس ادامه داد: با توجه به محدودیت های اعتباری و تنگناهای موجود برای رونق اقتصادی، رفاه عمومی و اشتغال پایدار، همکاری و هم افزایی با بخش خصوصی یک ضرورت جدی است که دستگاه های اجرایی باید مد نظر داشته باشند.
وی بیان کرد: باید از تمام ظرفیت های طبیعی، تاریخی و گردشگری استان برای توسعه و رونق اقتصادی بهره گرفت.
6122 /6118
خبرنگار: سارنگ عبداللهی ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید